"Enter"a basıp içeriğe geçin

Akbank Hafta Sonları EFT Yapılabilir mi..?

Akbank Hafta Sonları EFT
Yapılabilir mi..?

Akbank Hafta Sonları EFT Yapılabilir mi Akbank İşlemi Akbank Bankasından farklı bir banka hesabına para transferi yapabilmeniz için hafta için her gün sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında EFT işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu saatler arasında yapılmayan para transferleri muhatap bankanın hesabına ilk mesai gününde geçmektedir. Ayrıca hafta içi Akbank EFT Saatleri nin dışında yapılan tüm para transferleri resmi tatil ve hafta sonu gibi günlerin dışında ilk iş günü hesaplara aktarıldığını unutmamak gerekir..

 Akbank ayrıcalığı ile gerçekleştirmiş olduğun EFT işlemleri gün içerisinde 5 ile 10 dakika gibi kısa sürede gerçekleşirken, bu süre 30 dakika gibi bir zaman dilimine uzayabilir.

Akbank EFT Günleri

Akbank’dan farklı bir bankaya ileteceğiniz para transferinde işlem günleri ve saatleri önemlidir. Akbank işlem saatleri Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 arasında olur iken cumartesi ve Pazar günleri para transfer işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceğiniz para transferleri takip eden ilk iş günü olan Pazartesi günü karşı tarafın hesabına düşecektir

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.