"Enter"a basıp içeriğe geçin

Anadolubank Hafta Sonları EFT Yapılabilir mi..?

Anadolubank Hafta Sonları EFT
Yapılabilir mi..?

Türkiye de Anadolubank Bankasın’dan farklı bir banka hesabına para transferi çeşitlerinden olan EFT yapabilmeniz için hafta için her gün sabah 09.00 ileakşam17.00 saatleri arasında EFT işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 

Anadolubank Bu saatler arasında yapılmayan para transferleri muhatap bankanın hesabına ilk mesai gününde geçmektedir. Ayrıca hafta içi Anadolubank EFT Saatlerinin dışında yapılan tüm para transferleri resmi tatil ve hafta sonu gibi günlerin dışında ilk iş günü hesaplara aktarıldığını unutmamak gerekir.

 Türkiye de saygın bankalardan olan Anadolubank  ayrıcalığı ile gerçekleştirmiş olduğun EFT işlemleri gün içerisinde 5 ile 10 dakika gibi kısa sürede gerçekleşirken, bu süre 30 dakika gibi bir zaman dilimine uzayabilir.

Bununda başlıca sebebi bankanın ve EFT işlemlerini gerçekleştiren sistemin yoğunluğundan dolayıdır. Peki, gün içerisinde gerçekleşmeyen EFT işlemleri için ne yapılmalı

 Anadolubank EFT Günleri

Anadolubank ’dan farklı bir bankaya ileteceğiniz para transferinde işlem günleri ve saatleri önemlidir. Kuveyttürk işlem saatleri Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 arasında olur iken cumartesi ve Pazar günleri para transfer işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceğiniz para transferleri takip eden ilk iş günü olan Pazartesi günü karşı tarafın hesabına düşecektir

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir