"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bonus ile otomatik fatura talimatlarınıza 100TL bonus!

Bonus  ile otomatik fatura talimatlarınıza 100TL bonus!Bonus kart ile otomatik Elektrik, Doğalgaz ,Su, telefon,vs fatura talimatlarınıza 100T L bonus! Daha Ayrıntılı bilgi için…

NASIL KAZANIRIM?
1-29 Şubat 2016 tarihleri arasında verilecek 1 yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 15 TL bonus, 3 yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL bonus, 5 ve üzeri yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 100 TL bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER
Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği bonus tutarı 100 TL ile sınırlıdır.

Kampanya, yeni tanımlayacağınız faturalar için geçerlidir Otomatik fatura talimatı kampanyası müşteri bazındadır.

Kampanyaya Bonus kredi kartlarınızla verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar, 10 Mart 2016’te kullanılabilir ve açık statüdeki Bonus kartınıza yüklenecektir.

1’den fazla karttan otomatik fatura talimatı verilmesi durumunda en çok ve en son talimatın verildiği karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
   
Kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
   
Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.

 –Kampanya kapsamında yüklenen bonusların geri alınmaması için; 28.02.2017’ye kadar kampanya süresinde tanımlanan fatura talimatı adedi kadar faturanın kredi kartınıza tanımlı olması ve 28.02.2017’ye kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen bonuslar 10.03.2017 tarihinde geri alınacaktır.

–Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
   
–Bonus’unuz ile Turkcell, Vodafone, TT-net, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, KKTC Turkcell kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü vb otomatik fatura ödeme talimatları için kampanya bitiminden itibaren ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden aylık %1,87 faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.
Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN
Kampanyaya katılmak için 29 Şubat 2016 23:59’a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan Otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir.
BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ
10 Mart 2016 KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ
1-29 Şubat 2016

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.