"Enter"a basıp içeriğe geçin

Çalışmayanlar, ev hanımları ve öğrenciler için Gelir belgesiz kredi Veren bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Çalışmayanlar, ev hanımları ve öğrenciler için Gelir belgesiz kredi Veren bankalar 

Nüfusumuz genel olarak Genç bir toplumdan oluşuyor Bu münasebetle Çalışmayanlar ev hanımları ve öğrencilerin kafasında soru işareti olarak dolaşan bu soru için bizde bilgisayar başında biraz araştırma yaptık ve bazı bankaların bu sorun için duyarsız olmadığı kanağ tına vardık konuyu toparlamak gerekirse bazı sonuçlar elde etmiş oluyoruz..

Gelir belgesiz kredi veren bankalar Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi kategorisini ele alırsak Aşağıda verdiğimiz gibidir…Gelir belgesiz kredi veren bankalar, düşük faiz ve yüksek vade olanakları ile nakte ihtiyacı olan herkese bu fırsatı sunuyorlar.

Çalışmayanlar, ev hanımları ve öğrenciler için gelir belgesiz kredi veren bankalar, kefilsiz olarak da kredi olanağı sunuyor. Peki ama nasıl krediyi çeken ve herhangi bir maaşı olmayan bir kişi, kredi borçlarını nasıl ödeyecekler? Aslına bakarsanız bankalar, işin bu kısmı ile fazla ilgilenmiyorlar. Bu noktada, kredi kartı, kredi ve bankalar konusunda bilinçli bir tüketici olmak oldukça önemli. Acil paraya ihtiyacınız olduğunda gelir belgesiz kredi veren bankalar aracılığı ile kredi çekebilirsiniz. Ancak gerek çektiğiniz miktarı, gerekse vade seçeneklerini ödeyemeyeceğiniz meblağlarda tercih etmemenizde yarar var.

Gelir Belgesiz Kredi Koşulları;

Gelir belgesiz kredi almak için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Bankalara daha önce yapmış olduğunuz ödeme performanslarınız kredi alabilme olasılığınızı yükseltmektedir.

Liste halinde vermek gerekirse;

  • Hiç borcunuzun olmaması
  • Kredi sicilinizin iyi durumda olması
  • Üzerinzide taşınmaz bulunması

gibi faktörler kredi alabilme şansınızı yükseltir.


Gelir Belgesiz Kredi için gerekli evraklar

Bu evraklar her banka için değişiklik gösterebileceği gibi çoğu banka aynı belgeleri isteyecektir.

  • Kişin Nüfus cüzdanı aslı veya noter tasdikli sureti,
  • Kişin Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, Kişinin cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş),

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir