"Enter"a basıp içeriğe geçin

El Yapımı Bayan Kolye Modelleri

Takı modellerinden kolyeler bayanlar için her takıda olduğu gibi kolyelerde vazgeçilmez bir takı modelidir. Özellikle genc kızlar ve genç bayanlar daha şık ve havalı göz alıcı kolyeleri tercih ederler. Bu şık ve göz alıcı kolyeler genelde el yapımı hem çok modern hemde klasik basit kolye modelleri olabilir. Bayanlar için kolyeler küpeler tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Her giydiği kıyafet rengine modeline göre değişik uyumlu kolyeler veta küpeler takarlar çünkü hem renk uyumu hemde giydiği elbiselerin desenine ve modeline göre uyum sağlamalıdır. Hemen hemen tüm bayanların kadınların merakı kolyelerdir hemde modaya uygun ve kendi takı ve giyim tarzlarına uyumlu değişik çeşitlerde en son trend kolyeleri çok yakından takip ederler. Normal günlük hayatta taktıkları gibi özel günlerde düğünlerde nişanlarda veya davetlerde de kendisine yakışacak kolye modellerini takarlar. El Yapımı Bayan Kolye Modelleri bayanların her an her yerde ve bütçelerini fazla sarsmadan sahip olabilecekleri kolye modelleridir. Çünkü fazla pahalı olmayan ve tüm takı tasarım satan mağazalarda en uzuz fiyata bulabilirler. El Yapımı Bayan Kolye Modelleri genellikle piyasada her yerde satılan ve bayan eşyaları satan mağazalarda boncuklardan ve zincirlerden yapılmaktadır. Bu boncuklara ve zincirlere değişik fihürler ve desenler şekiller verilerek yapılmaktadır. Bayanlar bu kolyeyi yapan yerlere özel siparişler vererek de kendi arzu ve isteklerine tarzlarına yakışacak biçimde kolye yaptırabilirler. Genç kızlar bu El Yapımı Bayan Kolye Modellerinden ilginizi çeken hoşunuza giden olursa size en yakın takı tasarım satan mağazalardan temin edebilirsiniz.Farklı değişik kolye modelleri çeşitleri.
Pembe küçük boncuklarla geniş çember halka şeklinde işlenmiş zincir bağlamalı el yapımı kolye modeli.
Mavi kırmızı sarı lacivert boncuklarla üçgen şekil verilerek işlenmiş örülmüş her üçgenin uçlarına kahverengi büyük boncuklar takılmış çok harika ve şık bir el yapımı kolye ve aynı desenle aynı boncuklarla takım halinde yapılmış küpe modeli.
İç içe geçmiş kare içerisine en değerli yeşil parlak yakut taş yerleştirilip yapılmış etrafı beyaz inci küçük taşlarla süslenmiş çok görkemli ve şık bir kolye modeli örneği.
Beyaz normal büyüklükte inci taşlarla el yapımı olarak örülmüş örgülü burmalı ilginç dekoratif kolye modeli.
Zincirin etrafına küçük oya yazma boncuklarıyla işlenmiş ve çiçek gül deseni figürü verilmiş çok hafif basit klasik ve bir o kadar da hoş şık görünümlü kolye modeli.


Çimen yeşili iplerden dantel şeklinde aralarına yine aynı renkten örülmüş el yapımı çok hoş ve klasik bir kolye ve küpeleri ile takım yapılmış ilginç el yapımı kolye modeli.
Yuvarlak sade renkli zincirden yapılmışolan bu basit kolye modeli zincirlerin aralarına yerleştirilmiş küçük zincir rengine uyumlu boncuklarla sade bir görünüm ve zerafet sunmaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.