"Enter"a basıp içeriğe geçin

Elçin Sangu’dan Ozan Güven’e Destek Magazin Gazetecileri Derneği’nden Tepki!

Star Tv’nin popüler dizisi Babil’de oynayan Ozan Güven‘in magazinciler ile evinin önünde yaşadığı tartışma gündem oldu. Ozan Güven, evinin önünde olduğunu gerekçe ederek görüntü almak isteyen magazin muhabirlerine sinirli bir tavırla karşılık vermiş muhabirlerden kameranın kapatılmasını istemişti. Ozan Güven yıllardır magazincilerle yaşadığı polemiklerle gündeme geliyor. Güven özellikle magazincilerin evinin önünden görüntü almasından hiç hoşlanmıyor. Defalarca bu durum üzerine açıklama yapmasına rağmen köpeğini gezmeye çıkardığı sırada kameralara yakalanan Ozan Güven magazincilere çok sinirlendi. Ozan Güven’i çeken muhabirlerden biri geçtiğimiz gün komşunuz Cem Yılmaz’ın bahçesinde yangın çıktı deyince Güven bir anda deliye döndü. “Banane lan Cem’den, kamerayı kapatın, çekmeyin, kapatır mısın kamerayı, kapat lan kamerayı. Çek köpeği de çekin, ne güzel değil mi?” diyerek sinirli bir şekilde evine girdi.
Ozan Güven’e destek meslektaşı Elçin Sangu‘dan geldi. Elçin Sangu Ozan Güven’e twitter hesabı üzerinden attığı mesajla destek verdi.

Ozan Güven’in gündem olan videosunu da paylaşan Elçin Sangu, hızını alamadı ve “tacizcilik, bir meslek değildir” diye bir paylaşım daha bulundu.

Yaşanan olay sonrası Magazin Gazetecileri Derneği konu hakkında yazılı bir açıklamada bulundu. İşte o açıklama:

Elçin Sangu Kimdir?

13 Ağustos 1985’te İzmir’de doğan Elçin Sangu, Çerkez kökenlidir. Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü burslu olarak kazanan Elçin Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu’ndaki oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra, 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile giriş yaptığı oyunculuk kariyeri boyunca, Bir Aşk Hikayesi, Aşk Kaç Beden Giyer, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora, Kiralık Aşk, Mutluluk Zamanı, Yaşamayanlar, Çarpışma gibi birçok dizi ve filmde rol aldı.

Ozan Güven Kimdir?

19 Mayıs 1975 tarihinde Almanya’nın Nürnberg kentinde doğan Ozan Güven, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nden mezun olmuştur. İzmir Belediye Konservatuar’ında oyunculuk dersleri almıştır. Bugüne kadar Çiçeği Büyütmek, İkinci Bahar, Dünya Varmış, Bana Abi De, Havada Bulut, Aslı ile Kerem, Koçum Benim, Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, Canım Ailem, Muhteşem Yüzyıl, Koyu Kırmızı, GORA, AROG, Yahşi Batı, Pek Yakında, Arif V 216, Fi, Babil gibi birçok dizi ve filmde rol aldı. 2005 yılında, İkinci Bahar dizi setinde tanıştığı yönetmen Türkan Derya ile evlenen Ozan Güven, 2010 yılında boşandı. Ozan Güven’in bu evlilikten olan Ali Ateş isminde bir oğlu bulunmaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.