"Enter"a basıp içeriğe geçin

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgileri

Tüm Bankalarda olduğu gibi Garanti bankasın dada bireysel emeklilik müşterisi olup her hangi bir nedenden yada isteyerek Garanti Bankası Garanti Bankası Bireysel Emeklilik kesintisinden aşağıda verdiğimiz iletişim ve site adres linklerinden ilgili yerleri doldurarak yapabilirler..

Garanti bankası Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri,Garanti Bankası’na bağlı olarak hizmet veren Garanti Emeklilik kapsamında müşteriler, diledikleri kadar prim ödemesi yaparak birikim gerçekleştirmektedir.Daha sonra diledikleri anda iptal için başvuruda bulunmak imkanları vardır.

Garanti Bireysel Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

Müşteri Hizmetleri:444 0 336

Garanti Emeklilik BES İptali Nasıl Yapılır?

Garanti Emeklilik BES iptali veya ilk 2 ay içerisinde yapılacak cayma işlemini yapabilmek için kullanılacak farklı yollar vardır. 

Garanti İnternet/Cep Şubesi

İnternet ya da mobil bankacılık üzerinden çok sayıda işlem yapılabildiği gibi BES iptali de yapılabilmektedir. Bunun için kullanıcıların öncelikle internet ya da cep şubesine giriş yapması gerekiyor. Daha sonra ise “Sözleşmeden Ayrılma” işlemi yapılarak Garanti Emeklilik BES iptali gerçekleştirilmiş olmaktadır. Bu yöntem sayesinde insanlar, kolay bir şekilde iptal işlemini yapabilmektedir


Arama Terimleri: garanti emeklilik iletişim bilgileri, garanti emeklilik çağrı merkezi, garanti emeklilik iletişim, garanti emeklilik destek hattı, garanti emeklilik müşteri hizmetleri, garanti emeklilik şikayet hattı

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.