"Enter"a basıp içeriğe geçin

Garanti Bankası FonELMA Hesabı ile Hesabı’nızdaki bakiyenizi değerlendirme

Garanti Bankası Müştsterisi İseniz FonELMA Hesabı ile ilgili ilgi çekici Bir  kazanç kapası diyelim biz buna ilgilenlere duyrulur. Bana Sorarsanız Denemedim Daha…

FonELMA Hesabı, siz tüm ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, Vadesiz TL Hesabı’nızdaki bakiyenizi değerlendirmek için otomatik fon alım satımı yapar. FonELMA hesaplarının otomatik fon alım-satım işleminde kullanılan vadesiz TL alt limiti minimum 750 TL’dir. FonELMA hesabınızdaki 750 TL’nin üzerinde kalan kısım için B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fon alım işlemleri otomatik olarak yapılır.  Hesabınıza para girişi olduğunda veya maaşınız yattığında, FonELMA Hesabı paranızı Garanti Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu’nda değerlendirmeye başlar, paranıza değer kazandırır.

FonELMA Hesabı açtırma işlemini İnternet Şubesi Başvurular menüsü Hesap Açılışıadımından, 444 0 333 Alo Garanti’den ya da şubelerimizden yapabilirsiniz. Henüz Garanti’de hesabınız yoksa açtırmak için size en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterli.
Özellikler
  • Kira, taksit, elektrik, telefon gibi düzenli ödemelerinizin zamanı geldiğinde, tümü FonELMA Hesabı’ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
  • Paranız FonELMA Hesabı’nda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
  • Garanti Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu’nda değer kazanan paranızı tüm ödemeleriniz ve nakit ihtiyaçlarınız için 24 saat boyunca, İnternet Şubesi’nden, Paramatiklerden, 444 0 333 Alo Garanti’den veya Garanti şubelerinden kullanabilirsiniz. Kira, taksit, elektrik, telefon gibi tüm düzenli ödemeleriniz zamanı geldiğinde, FonELMA Hesabı’ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
  • Paranız FonELMA Hesabı’nda B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu’nda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
  • FonELMA Hesabı tanımlı vadesiz TL hesap bakiyenizin 750 TL üzerinde kalan kısmı için B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fon alım işlemleri yapılmaktadır.
  • Garanti Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu’nda değer kazanan paranızı tüm ödemeleriniz ve nakit ihtiyaçlarınız için 24 saat boyunca, İnternet Şubesi’nden, Paramatiklerden, 444 0 333 Alo Garanti’den veya Garanti şubelerinden kullanabilirsinizFonELMA Hesap özetinizi e-posta ekstre olarak talep edin; hesabınızı düzenli olarak e-postanız üzerinden takip edin. E-posta hesap özeti talebinizi Garanti İnternet Şubesi, 444 0 333  Alo Garanti ve Garanti Şubelerinden kolayca yapabilirsiniz.


İşleminizi Garanti İnternet Şubesi’nde Yatırımlar – Mevduat Ürünleri – FonELMA Hesabı/ Değişiklik adımı altında yer alan “FonELMA Hesabı ekstremin e-posta adresime gönderilmesini istiyorum”  seçeneğini tıklayarak yapabilirsiniz.
Eğer sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz yoksa, öncelikle Tanımlamalar – Bilgi Güncelleme adımından e-posta adresinizi tanımlamanız gerekmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.