"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hadise ile Aşk Yaşayan Kaan Yıldırım Ailesini Hadise İçin mi Sildi?

Hadise ile yaşadıkları aşkla sık sık gündeme gelen Kaan Yıldırım anne ve babasını aynı anda Instagram hesabından sildi.
Hekimoğlu dizisinin başarılı oyuncusu Kaan Yıldırım ile şarkıcı Hadise aşk yaşamaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Hadise’nin Survivor’a görüntülü olarak katılması çiftin aşk yaşadığını kanıtlayacak şekilde görüntü vermesine neden oldu. Hadise’nin arkasındaki duvar Kaan Yıldırım’ın duvar deseninin aynısı olunca çift sakladıkları ilişkinin yakasını ele verdi. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikili karantina günlerini Kaan Yıldırım’ın evinde birlikte geçiriyor.
Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin en yakın zamanda evlenmek istediği konuşulurken Kaan Yıldırım, ailesiyle ilgili yaptığı hamleyle kafaları karıştırdı. Karantina günlerinde evinde şarkıcı Hadise’yi ağırlayan Kaan Yıldırım annesi ve babasını aynı anda Instagram’dan sildi. Oyuncu, annesi Seyhan Yıldırım‘ı ve babası Hakan Yıldırım‘ı aynı anda takip etmeyi bıraktı. Kaan Yıldırım’ın bu hamlesinin sebebi merak konusu oldu. Evlenecekleri konuşulurken Kaan Yıldırım cephesinde yaşanan bu olay akıllara Hadise için mi ailesini sildi sorularını getirdi.

Kaan Yıldırım Kimdir?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun olan Kaan Yıldırım daha sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine Kayıp dizisiyle başlayan Kaan Yıldırım, asıl çıkışını Ulan İstanbul dizisiyle yapmıştır. 2015 yılında ise yaz dizisi olan Adı Mutluluk dizisinde Ezgi Eyüboğlu ile başrol oynamıştır. TRT’de yayınlanan Halka dizisinden sonra şimdilerde Hekimoğlu dizisinde rol alıyor. 14 Mayıs 2016 yılında Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda evlenen Kaan Yıldırım sürpriz bir kararla 26 Haziran 2019 tarihinde boşandı.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir