"Enter"a basıp içeriğe geçin

Marka Modelleri: 2012 – 2013 Gelinlik Modelleri

Kızların daha küçük yaşlardan başlayıp genç kız olana kadar evlilik çağına gelene kadar hep hayallerinde süsledikleri beyaz gelinlikler. Beyaz gelinlikler temizlik aklık berraklık anlamına gelmektedir. İşte buna benzer bazı sebeplerden dolayı gelinlikler ve gelinlik giymek çok çok önemli ve genç kızların tek hayali beyazlar içinde hayatının en anlamlı gününü yaşamak ve o andan itibaren yeni bir hayat başlamasıdır. Evliliğe hazırlanan evlilik hayalleri kuran genç kızlar hayatının en anlamlı günü düğün günü yaklaştıkça heyecanda doruk noktaya çıkmaktadır. Moda tasarımcıları da genç kızların gelin adaylarının istek ve arzularına kulak verip hangi tarzda gelinlikler istediklerini anlayıp gelin adaylarının kendi stiline uygun gelinlik modeli tasarlamaktadırlar. Gelinlik örnekleri modelleri baharlık yazlık kışlık kabarık dar ince belli ve dekolte gelinlikler gibi bir çok modelleri bulunmaktadır. Genç kızlar gelin adayları hayatında bir defa giyebilecekleri gelinlik modellerini seçerken çok titiz ve itinalı bir seçim yapmalıdır. Kendi bedenine uygun ve hangi tarz gelinlik modeli arzu ediyorsa o tür gelinlik almalıdır. Bazı gelinlik mağazaları uygun fiyatlara gelinlikleri kiralama yöntemleri uygulayarak gelin ve damat adaylarının bütçelerine yardımcı olmaktadırlar. Gelin adayları genç kızlar bayanlar sizler için gelinlikleri beğenmenize ve seçimlerinize yardımcı olmak amacıyla en son moda en trend 2012-2013 yılının en çok beğenilen gelinlik modellerinden örneklerinden bazılarını sizlerle paylaşmaktayız.Artık gelinlik seçmek sizlere kalmıştır MTLULUKLAR..
Boyundan askılı parçalarla yama yapılmış beli ince dar çiçek motifli krem renkli uzun etekli yeni moda trend gelinlik modeli geçmiş yılların en çok tercih edilmiş gelinlik.
Beyaz çok uzun duvaklı modern dekolte askısız 2011-2012 yılının en modern gelinlik modeli.
Modern dekolte ve çok lüks göğüs dekolteli göğüs ve etek kısmı çiçek desenli çok harika süper gelinlik modeli.
Dantel örgü işlemeli göğüs dekolteli katlamalı etekli ince belli en trend gelinlik modeli.

Beyaz kabarık etekli krem ince belli göğüs dekolteli etek kısmında gül çiçek motifli en modern en çok tercih edilen gelinlik modeli.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir