"Enter"a basıp içeriğe geçin

Marka Modelleri: Yazlık Bayan Tulum Modelleri

Rahat giyim kıyafetlerinden asla taviz vermeyen ve her mevsimde çok şık ve göz alıcı olmak bayanlar için vazgeçilmezdir. Vazgeçilmez olabilmek içinde modayı en yakından takip edip en son trend kıyafetlere sahip olabilmektir. Tüm bayanlar için en rahat kıyafetlerin başında tabiki tulum modelleri gelmektedir. Bayan tulumları yazlık ve kışlık olarak mevsimlere göre tasarlanıp bayanların beğenisine sunulmaktadır. İşte bizlerde 2012-2013 yılının yaz mevsimine hitap edecek yazlık bayan tulum çeşitlerinden en son moda olarak imal edilen Yazlık Bayan Tulum Modellerinden bazılarını görsel ve tanıtım olarak sizlerle paylaşmak sizlerin tulum seçimi konusunda azda olsa kısa bilgiler vererek yardım olabilmek maksadıyla bu tulumları sizlere tanıtmaya çalışmaktayız. Renk Renk desen desen kot penye ve ipek kumaşlardan imal edilmiş bu yazlık tulum modellerine genç bayanlar hayran kalacak eminiz. Siz değerli bayanlar bu kadar yazlık tulumlar arasında mutlaka size yakışacak beğeneceğiniz bir tulum modeli vardır inceleyip yaz bitmeden denizde yaylada tatilde her ortamda severek giyebileceğiniz bir kaç tulum modeline sahip olabilirsiniz. Yada sizin tarzınıza uygun tulum modelini terzilere sipariş vererek yaptırıp ayrı bir fark yaratarak ben burdayım diyebileceğiniz herkesin gözleri üzerinizde olacak tulum modelini üzerinizde gördüklerinde bende istiyorum diyen bir çok bayan olabilir.
Rengarenk, desen desen şekilleriyle bayan tulumları yaz mevsimlerinde bayanların en rahat ve şık görünmelerinin formülü haline geldi. Envai çeşit renkleri ve desenleriyle bayanların yaz mevsimlerinde kelebekler gibi hafif ve ferah olmalarını sağlayan bu tulumlar genelde ince pamuklu kumaştan imal edilmiş olmaları sonucu her zaman daha serin ve rahat olmalarını sağlayacaktır.
Rahatlık tabi ki önemli ama aslı şıklıktan daha önemli değildir diyen bayanlar için son derece şık dört tulum modeli. Solda gördüğünüz beyaz straplez tulum üst tarafta ve kollar üzerinde duran dantel işlemeleriyle son derece dikkat çekici ve şık görünüyor. Hemen yanında duran siyah renkli ve şortlu iki tulum modeli de parlak işlemeli kemerleriyle kesinlikle harika görünmenizi sağlayacaktır. En sağda görülen gri zemin üzerine ufak motifleriyle dikkat çeken tulum modeli her ne kadar pijama gibi görünse de uzun boylu ve zayıf bir bayanın üzerinde kesinlikle çok şık duracaktır.
Kış mevsiminde kullanılabilecek şekillerde de tasarlanabilen tulumlar tek parça olmaları yönüyle kullanışlı ve şık modeller teşkil edebiliyorlar. Bu resimde en solda gördüğünüz siyah kumaştan yapılmış starplez tulum modeli kış ayları için ideal bir tasarımdır. Hemen yanında duran ince desenli pamuklu kumaştan imal edilmiş tulum modeli ise yazın kavurucu sıcaklarına meydan okuyacak ve her koşulda serin durmanızı sağlayacaktır. Ortada görülen straplez yarım pantolon şeklindeki tulum da yaz aylarında size son derece rahat ve şık bir kullanım vaat ediyor. Soldan ikinci sırada gördüğünüz siyah renkli klasik kesim pantolonlu tulum modeli sonbahar ve kış aylarında günlük koşturmacada size eşlik edecek bir özelliğe sahiptir. En solda gördüğünüz ve aslında bu resimdeki tulumlar arasında en şık görünen kiremit rengi tulum ise yaz aylarındaki günlük yaşamınızda kendinizi en şık ve rahat hissedeceğiniz bir kullanım sunacaktır.
Uzun pantolon olarak tasarlanabildiği gibi şort olarak da tasarlanabilen bayan tulumları ince kot ve türlü kumaş çeşitleriyle yazın bayanların cıvıl cıvıl ve rahat olmalarını sağlıyor. Burada gördüğünüz kot tulum kolsuz ve gömlek yaka tasarımıyla son derece şık bir görünümle ön plana çıkıyor. Yanındaki ana rengi kırmızı ve üzerinde mavi yeşil desenleri olan boyundan askılı şortlu tulum modeli ise yazın kavurucu sıcağında serin kalmanızı sağlayacak ve her ortamda kolaylıkla giyebileceğiniz bir tulum modeli teşkil ediyor.
Siya ve gri tonlarında tasarlanan bu tulum modelleri görüntülerinden de anlaşılacağı üzere son derece rahat bir kullanıma sahipler. Straplez ve şalvar şeklinde gördüğünüz tulumlar hafif kumaşları ve dökümlü modelleriyle yazın kavurucu sıcaklarında bile sizi serinletecek özelliklerde tasarlanmışlardır. Kolsuz V yakalı koyu gri uzun pantolonlu olarak tasarlanan tulum ise sınırsız bir rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor. Tulumların çoğunda dikkat çeken dökümlü modelleri, yazın vücudu sarma gibi sararak hem boğan hem de daha fazla terlemesine neden olan kıyafetlerden kurtularak ferah ve rahat bir kullanım arz ediyor.
İp askılı çiçek desenli beyaz tulum modeliyle sadece siz değil gözü size ilişen herkes büyük bir rahatlık ve ferahlık hissedecektir. Bir bebek kadar şirin görünmenizi sağlayacak bu tulum modeliyle kesinlikle gittiğiniz her yerde ilgi odağı olacak ve şıklığınız örnek alınacaktır. Günlük yaşamda sırıtmayacak bir dekolteye sahip bu tulum modeliyle çiçeklere konan kelebekler kadar hafif ve şirin görüneceksiniz.
Lila rengi, ip askılı, şortlu tulum modeli yaz aylarında gezmede ya da evin içinde ya da istediğiniz her ortamda rahat bir kullanımla birlikte son derece şık bir model teşkil ediyor. Çoğu zaman alışverişten ya da gezmeden eve gelir gelmez nefes bile almadan üstünüzdekileri atıp rahat bir şeyler giyme ihtiyacı hissettiğiniz günler bu tulumla tanıştığınızda geride kalacaktır. Dışarıda da en az evin içinde giydiğiniz kıyafetleriniz kadar rahat ve son derece şık olan bu tuluma sahip olduktan sonra şıklığı ve rahatlığı birlikte yakalamanın mutluluğunu yaşayacaksınız.
Gri renkli kolsuz, şortlu tulum modeliyle piknikleriniz, alışverişiniz, arkadaş ziyaretleriniz ve günlük yaşamda bulunduğunuz her ortamda rahatlığın en geniş sınırlarıyla birlikte göz alıcı bir şıklığa sahip olacaksınız. Düğmeli ve geniş yakalı tasarımıyla rahat bir kullanım sağlama özelliğine sahip bu tulum şortunun ideal uzunluğuyla da şıklığını tamamlayan bir unsur olmuştur.
Bir sanat tablosu gibi görünen renkleri ve ip askılı uzun pantolonlu tasarımıyla yaz aylarında kavurucu sıcakların farkına bile varmadan son derece rahat bir kullanım ve hoş bir görünüm sağlayacaktır. Ayak bileklerinde toplanarak üstte şalvar gibi dökümlü duran bu tulum modeli ahenkli renkleriyle yazın dolabınızdan çok üstünüzde duracak kıyafetleriniz arasında yer alacaktır.
Petrol rengi ve hem üst tarafı hem de pantolon tarafı dökümlü olarak tasarlanmış bu kolsuz tulum modeli uzun boylu bayanlar üzerinde deyim yerindeyse bir içim su gibi duracaktır. Beli saran parlak kemeri ve vücut üzerinde tiril tiril duran bu tulum modeli rahatlığı ve şıklığıyla yaz boyunca üniforma gibi kullanacağınız bir kıyafetiniz olacaktır.
Kolları ve yakası fırfırlı şortlu tulum modeli belinde duran ince kuşağıyla büzgülü görüntüsü şipşirin bir tasarım haline gelmiştir. Kol ve yakadaki fırfırlarıyla sokakta oynayan kız çocukları gibi şen şakrak bir hal alacak rahatlığın ve şıklığın zirvesini yaşayacaksınız.
Kot bahçıvan askıları ve arkadan lastikli şortlu tulum modeli ilk görüşte haylaz çocukları anımsatmasına rağmen genç hanımların üzerinde de son derece şık durmaktadır. Bahçıvan askılı olmasının sağladığı rahatlık kot kumaşın kullanışlı renk ve yapısıyla birleşince genç hanımların giymekten asla bıkmayacakları bir tulum meydana gelmiştir.
Mat asker yeşili renginde ip askılı şortlu tulum modeli göğüs dekoltesinin üzerindeki dantel işlemeleri ve beli saran kuşağıyla bir tulum için olağan üstü bir şıklık sergiliyor. Göğüs altındaki büzgüleri ve düğmeleriyle yalın olmaktan çıkan bu tulum modeli hem orta boylu hem de kısa boylu bayanlar üzerinde harika duracaktır.
Pembe renkli ip askılı dantelli tulum modeli dışarıda ve gezmelerde kullanılabilecek bir tulumdan ziyade bir pijama olarak kullanılabilecek bir tulumdur. Penye olması ve göğüs üzerindeki dantel işlemeleriyle sıradan bir tulum olmaktan çıkıp pijama olarak kullanıma sunulan bu tulum modeli tatil gününüzde evinizin içindeyken rahat ve serin kalmanızı sağlayacaktır.
Siyah zemin üzerindeki rengarenk çiçekleriyle askılı şortlu tulum modeli kesinlikle gözü ilişen her insanın bir daha gözünü alamayacağı kadar şık bir tasarım teşkil ediyor. Hafif bol tasarımı, beli saran kumaş kemeri ve bol şortuyla hem yazın sıcağında üzerinize yapışan kıyafetlerden kurtulmanızı sağlayacak hem de rahat bir kullanım sunacaktır.
Tek omuzdan askılı ve fırfırlarıyla kesinlikle şirinlikte rakip tanımayacak bir tulum modeli. İnce çıtı pıtı olarak tanımlanacak bayanların favori kıyafeti olacak bu tulum modeli siyah renginin ağırlığı ve asaletiyle olabilecek en şık tasarımı kolay kullanım olanağıyla birlikte genç hanımlara sunuyor.
Lacivert kot kumaştan ip askılı ve şortlu tulum modeli ince kot kumaşın rahat kullanımı ve ince tasarımın şıklığıyla siz genç bayanların beğenisine sunuluyor. Bol tasarımı ve kısa şortuyla yazın kavurucu sıcaklarında bunalmak istemeyen bayanların tercih edebileceği bir tulum modeli teşkil ediyor.
Çiçekli cıvıl cıvıl straplez tulum modeli yaz aylarında hem çok hareketli günler geçirmek isteyen hem de terleyip bunalmak istemeyen bayanların rahatlıkla tercih edeceği bir modeldir. Sunduğu bütün bu rahatlığın yanında son derece şık ve şirin bir görünümü de garanti eden bu tulum modeliyle genç hanımlar aradıkları tulum modelini bulmuş olacaklardır.
Siyah renkli straplez ve şortlu tulum modeline sahip olmayı başaran genç bayanlar bir süre sonra bütün kıyafetlerinin ikinci planda kaldığını fark edeceklerdir. Rahatlığı ve şıklığı ile bayanların bir üniforma olarak kullanacakları bu tulum modeli yaz aylarında vereceği serinlikle de bayanların en sevdikleri kıyafetleri olacaktır.
İp askılı mavi desenli ve şortlu bu tulum modeli kavurucu yaz günlerinde deniz kenarında yapacağınız gezintiler için harika bir seçim teşkil ediyor. Sahil kasabalarında yaşayan ya da tatilini deniz kenarında geçirmeyi tercih eden bayanlar için tasarlanmış bu şortlu tulum modeli şıklığı ve rahatlığıyla dikkat çekiyor.
Gömlek yakalı şortlu tulum modeli uzaktan bakınca zabıta ya da polis gibi görünmenize neden olsa da size sağlayacağı rahatlık nedeniyle tercih edebileceğiniz bir tulum modelidir. Ayrıca şortlu olmasından gelen bir hafiflik ve serinlik verecek olan bu tulum modeli açık mavi rengiyle de şık denebilecek bir gürünüm sergiliyor.
Siyah gölgeleri olan mavi renk üzerinde yazı motifleriyle biraz ilginç duran bu tulum modeli bulundukları ortamda farklı görünmeyi seven bayanlar için tasarlanmıştır. Farklı görünümüyle dikkat çeken bu tulum modeli metal tokalı kemeri ve ayak bileğinin bir karış üstünde kadar gelen pantolonuyla rüküş değil ama biraz farklı olarak nitelendirilebilir.
Altı kaval üstü şeşhane deyimi tam bu tulum modelini tarif edecek bir deyimdir. Üst tarafı bol ve dökümlü olarak tasarlanan bu tulum modeli gerek dirsek boyundaki kolları gerekse kumaşı yönüyle günlük yaşamda rahatlık vermez belki ama şık denebilecek bir görüntü verebilir.
Birbirinden şık birbirinden rahat üç tulum modeli. Solda gördüğünüz straplez ve ayak bileğini kapatacak uzunluktaki tulum modeli kolye gibi duran boyundan askısıyla ve kumaşının deseniyle üzerinizde harika duracak bir modeldir. Ortada gördüğünüz çiçekli, uzun şortlu straplez tulum modeli ise kesinlikle şirinliğinizle herkesin ilgisini çekmenizi sağlayacaktır. Ve sağda duran duman renkli tulum modeli serinletici kumaşı ve hem şık hem de rahat tasarımıyla tercih edilecek bir tulum modeli teşkil ediyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir