"Enter"a basıp içeriğe geçin

Moda ve Güzellik: Michael Kors 2014 Sonbahar

Yazın son demlerinde, artık hepimizde sonbahar gelsin de, kışlık düzenimiz otursun diye içten içe bir heyecan ve istek oluyor bence =) En azından, bu yaz denize doyan bende yavaş yavaş başladı sonbahar merakı….

Durum böyle olunca, hemen sabah ilk iş çayımı içtikten sonra Michael Kors’un 2014 Sonbahar – Kış koleksiyonuna bir göz atmak oldu. Benim favori parçalarım özellikle bol paça pantolonları oldu. Çantalarına şimdilik hiç değinmiyorum bile çünkü onlar tamamen ayrı bir dünya 🙂 

Eğer Michael Kors benim için çok pahalı diyorsanız, aynı bu tarz pantolonları istediğiniz renk ve bedende Nişantaşı’nda bulunan Zeynep Beyazıt Butik’de de bulabilirsiniz. Ara bir bedeniniz varsa, her kesim size uymuyorsa, merak etmeyin… Kişiye özel olarak da dikim yapan bir yer =) Ben de instagram sayfasından bulup, beğenip, takip etmeye başlamıştım.

İlgilenenler için instagram hesabı: zeynepbeyazıt

Sonbahar koleksiyonu çoktan Michael Kors mağazalarına geldi bile. Ama mağazaları ziyaret etmeden önce çerez tadında bir fikir olsun herkese! 

Online alışverişi sevenlere de bir müjde. Beymen’in online mağazasında da Michael Kors ürünleri satılıyor. İşte size linki: Beymen Michael Kors Online Satış

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir