"Enter"a basıp içeriğe geçin

QNB Finansbank Eft Saatleri Nasıldır?

QNB Finansbank, mobil bankacılık kullanarak yapabileceğiniz işlemler için farklı saat aralıkları belirlemiştir. Eft, Havale, Fon alım – Satım işlemleri, Repo – Repo Kırma İşlemleri ve Hazine Bonosu için bu saatler farklılık göstermektedir.

Bankacılık işlemleri, günümüzde artan teknolojik imkanlar sayesinde cep telefonundan yapılan tek bir tık ile dahi halledilebilir hale gelmişlerdir. Buna bağlı olarak, bankalar için günün önemli kısımlarında hizmet vermek son derece önemlidir.

QNB Finansbank Eft Saatleri Nasıldır?

Finansbank kullanarak Eft yapacaksanız, internet bankacılığından veya mobil bankacılıktan faydalanabilirsiniz. Ayrıca çalışma saatleri içerisinde Finansbank bürolarına uğrayarak, işleminizi gişe işlemlerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Eft, Havale’den daha farklı bir işlem olduğu için yalnızca hafta içi yapılabilmektedir. Hafta içi Eft saatleri, bireysel mobil bankacılık için; 09.00 ile 17.15 arasındadır. Bu saatler içerisinde yapmadığınız işlemler ertesi gün saat 09.00’a devredilir.

Eft yapacaklar için, kobi mobil bankacılık saatleri ise 09.00 ile 16.00 arasındadır. Hafta sonu Eft yapmak istemeniz durumunda, yaptığınız Eft ilk iş gününe devredilecektir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir