"Enter"a basıp içeriğe geçin

Şekerbank Hafta Sonları EFT Yapılabilir mi..?

Şekerbank  Hafta Sonları EFT
Yapılabilir mi..?

Şekerbank  EFT Günleri

Şekerbank’dan farklı bir bankaya ileteceğiniz para transferinde işlem günleri ve saatleri önemlidir. Şekerbank işlem saatleri Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 arasında olur iken cumartesi ve Pazar günleri para transfer işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceğiniz para transferleri takip eden ilk iş günü olan Pazartesi günü karşı tarafın hesabına düşecektir

 Şekerbank  EFT işlemleri ne kadar sürer

Şekerbank ayrıcalığı ile gerçekleştirmiş olduğun EFT işlemleri gün içerisinde 5 ile 10 dakika gibi kısa sürede gerçekleşirken, bu süre 30 dakika gibi bir zaman dilimine uzayabilir.

Şekerbank ve Diğer Banka Arası  EFT İşlemi 

Şekerbank dan farklı bir banka hesabına para transferi yapabilmeniz için hafta için her gün sabah 09.00 ileakşam17.00 saatleri arasında EFT işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu saatler arasında yapılmayan para transferleri muhatap bankanın hesabına ilk mesai gününde geçmektedir. Ayrıca hafta içi Şekerbank EFT Saatlerinin dışında yapılan tüm para transferleri resmi tatil ve hafta sonu gibi günlerin dışında ilk iş günü hesaplara aktarıldığını unutmamak gerekir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.