"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sen Anlat Karadeniz’in Yeni Sezon Tarihi Açıklandı!

SEN ANLAT KARADENİZ’İN YENİ SEZON TARİHİ AÇIKLANDI! SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZON NE ZAMAN? SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON FRAGMANI…

Geçtiğimiz sezon büyük ilgiyle izlenen, başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman’ın paylaştığı dizinin yeni sezon tarihi açıklandı!

Geçtiğimiz sezon büyük ilgi ile izlenen dizinin senaristinin değiştiğini duyurmuştuk. Dizinin senaristliğini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstlenmişti. Dizinin yapımcısı Osman Sınav sezon arası önemli bir değişikliğe imza atmıştı. Dizinin senaristlerini diziden çıkarıp yerine Erkan Birgören’i dizinin kadrosuna alan yapımcı Sınav, sosyal medyada dizinin hayranlarından büyük tepki görmüştü. Dizinin hayranları Osman Sınav’a eski senaristleri getirme konusunda Twitter’da kampanya başlattı fakat başarılı olamadı. Sınav dizinin kadrosuna Erkan Birgören’i dahil etti. 

Sen Anlat Karadeniz’in sezon finali sahnesinde en son Tahir denize atlamıştı. Dizi orada biterken tüm hayranlar merakla yeni sezonu bekliyor. Peki yeni sezon ne zaman başlayacak? Resmi bir açıklama olmamasına karşın sosyal medyada dizinin 5 Eylül’de sezona başlayacağı iddia edildi. 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir