"Enter"a basıp içeriğe geçin

Vakifbank Kolay Adres ile FAST 7/24 hızlı para transferi

 Vakifbank Kolay Adres ile  FAST 7/24 hızlı para transferi 

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), resmi web sitesi üzerinden yayınladığı bir duyuru ile yeni bir ödeme sistemini hizmete açmak üzere hazırlıkların tamamladığını paylaştı. Açıklanan sistem Fonların Anlık ve Sürekli Transferi (FAST) olarak isimlendirildi.

VAKIFBANK Kolay Adres FAST 7/24 ,hızlı para transferi,FAST 7/24,TC No Kolay adres FAST 7/24 Para Transferi,Cep FAST 7/24 Para Gönderme,Pasaport FAST Kolay Adres 7/24 transfer,

Vakifbank Kolay Adres ile  FAST 7/24 hızlı
para transferi

Vakifbank  FAST ve Kolay Adres ile 7/24 hızlı para gönderme sisteminden faydalanmanız için Öncelikle İNTERNET Bankacılığı kullanmanız gerekiyor yada mobil bankacılık Para Transfer menüsünden Para gönder bölümünden …

Vakifbank Kolay Adres Para Gönder ile aşağıda verdiğimiz bir
işlem ile devam ediyorsunuz

Tc Numarasına  FAST ve Kolay Adres ile 7/24 para gönder

Cep Telefonu na FAST ve Kolay Adres ile 7/24 para gönder

E-Posta   :FAST ve Kolay Adres ile 7/24 para gönde vb 

Vakifbank FAST ve Kolay Adres ile 7/24 Para Transeferi yapabilmeniz için  Alıcının ilgili bilgisini Herhangi bir bankadaki Kolay Adres hesabı ile Eşleşmiş olması gerekiyor..Tüm İşlemler Eksiksiz yaptıktan sonra 2 dk da paranız hafta sonu olmak sızın hesabınızda sistem yeni çıktığı için şuanda miktar az olmakta ileri aylarda FAST ve Kolay Adres ile 7/24 para gönderme limitte yükseleceğinden emin olabilirsiniz…

Kolay Adres Tanımlama Nedir?


Kolay Adres Sistemi ile cep telefon numarası, e-posta adresi, T.C. Kimlik Numarası ya da Vergi Kimlik Numarası gibi kolay hatırlanabilir bir bilginizi hesabınıza tanımlayarak, IBAN veya hesap numarası olmadan para alabilir veya başkasına para gönderebilirsiniz.

Kolay Adres Tanımlama Nasıl Yapılır?

Kolay Adres Tanımlama yapmak için,

VakıfBank Mobil Bankacılığa giriş yaptıktan sonra Para Gönderme > Kolay Adres İşlemleri adımlarını izleyerek veya şubelerimize başvurarak bilgilerinizi dilediğiniz hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Toplam 5 farklı “Kolay Adres” tanımı yapabilir, dilerseniz bir hesabınıza birden fazla kolay adres bilginizi tanımlayabilirsiniz. “Kolay Adres Listesi” ekranında yapmış olduğunuz tanımlamaları listeleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Kolay Adreslerim Para Transferlerinde Nasıl Kullanılır?

Çok yakında, IBAN yerine sadece yapmış olduğunuz “Kolay Adres” tanımını gönderici ile paylaşarak para transferleri işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz..

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir